EK İŞ

EK İŞ İMKANI

Hayat pahalılığı nedeniyle ek iş yapmak ülkemizde mecburiyet haline geliyor. Ek kazanç sağlanacak güvenilir sitelerin sayısı ise son derece az.

ilginchizmetler.com ek kazanç sağlayabileceğiniz güvenilir sitelerden birisidir. İlginç bir yeteneğiniz, uğraşınız veya hobiniz varsa bunu hemen ilginchizmetler.com a ekleyin severek yaptığınız şey kazanca dönüşsün. Aşağıda ilginchizmetler.com dan nasıl ek kazanç sağlayacağınız anlattık.ilginchizmetler.com’dan nasıl ek kazanç sağlayabilirim?

Öncellikle ilginchizmetler.com a üye olun. Mobilden giriyorsanız mobilden üye olma ve hizmet eklemeyi buradan öğrenebilirsiniz…

Eğer Facebook’unuz yoksa üye ol kısmından mail adresinizi ve kullanıcı adınızı yazıp üye olabilirsiniz. Şifreniz 5 dakika içinde mailinize gelecek. (Bazı durumlarda Junk’a düşmüş olabilir)

Eğer Facebook’unuz varsa

Login kısmına tıklayıp sonra açılan sayfadan ‘Facebook İle Oturum Aç’ kısmına basabilirsiniz…

Facebook ile oturum açtıktan sonra Anasayfadaki Hizmet Ekle  butonuna tıklayın ve açılan formu doldurun.

 

Bu işlemleri yaptıktan sonra hizmetiniz satılması durumunda paranız belirttiğiniz IBAN adresine yatacak. Hizmeti istediğiniz saat aralığında istediğiniz kadar verebilirsiniz. Çalışma saatleri tamamen size kalmış. Sorusu olanlar

iletisim@ilginchizmetler.com a mail atabilirler…

  

 

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir