İlginç Hizmetler > Fotoğrafçılık > ERHAN YAVUZ İLE FOTOĞRAFÇILIK ÜZERİNE
ERHAN YAVUZ İLE FOTOĞRAFÇILIK ÜZERİNE

Fotoğrafçılık

rsz_erhan9

 

Fotoğrafçılık, ilk olarak göz ile başlar bilirsiniz. Bende gözümün gördüğü ve ölümsüzleştirmek istediğim her şeyi yakalamak arzusundan dolayı bu mesleğe başlamış oldum.

Kaliteli çalışmalar yapmak için sürekli araştırmacı, kendini geliştiren ve yaptığı işi iyi tanıyan biri olmaktır.

Yapmış olduğum işlerin ya da çekimlerin her zaman daha iyisi için uğraşmak, yeni fikirler üretmek ve bu konuda profesyonel olan insanları yakınken takip etmek bana optimum fayda sağlamaktadır.

İnsanlar süreklilikten çabuk sıkılır. Ben kreatif bir düzen ile her zaman farklı ve doğru bir kompozisyon içerisinde, gerçekçi ve nitelikli fotoğraflar yarattığım için genelde gözlere hoş geliyor.Hobi fotoğrafçılığı, fotoğrafçılığın gelişimi konusunda çok faydalı bir alandır. Yeni başlayanlar bu alanda makine içeriği, kadraj, kompozisyon, ışık gibi önemli bilgileri pekiştirmek için bu alana süreklilik göstermelidir.

Çok büyük hayallerim yok fakat uluslararası başarı görmüş büyük bir işte ya da organizasyonda benim de bir imzam olmasını isterim. En önemlisi, kariyerim boyunca ve sektörümde her zaman iyi bir isimle anılmak bana yeterli olacaktır.Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir