İlginç Hizmetler > Freelance İş > FREELANCE İŞ İLANLARI
FREELANCE İŞ İLANLARI

FREELANCE İŞ İLANLARI

Freelance serbest zamanlı çalışma demektir. Verilen işi istediğiniz saatte yapma ve istediğiniz yerde yapabilirsiniz freelance çalışma modelinde. Bu yüzden çokça tercih edilen bir iş modelidir. Ücreti de siz belirlersiniz.Yazımıza başlamadan önce freelance olarak ilginchizmetler.com’da iş imkanı bulabileceğinizi söylemek isterim.  Onun aşağısında da tüm freelance iş imkanlarıyla ilgili detayları bulabileceksiniz…

ilginchizmetler.com’a Nasıl Hizmetler Eklenebilir?

İlginç olacağını düşündüğünüz her hizmeti ilginchizmetler.com’a ekleyebilirsiniz. Sitedeki hizmetlere de dikkat ettiğinizde küçük ama ilgi çekici bir şey bile satılabilir. Günümüz toplumunun ihtiyaçlarına seslenmesi yeterli hizmetinizin.

Nasıl Hizmet Ekleyebilirim?

ilginchizmetler.com’a hizmet eklemekte son derece basit. Öncellikle Facebook’nuz varsa Direk Login Kısmından Facebook İle Oturum Aç’a basarak siteye Giriş Yapabilirsiniz. Eğer Facebook’unuz yoksa Üye Ol Kısmından mail adresinizi vererek siteye üye olabilirsiniz. Şifreniz 5 dakika içinde mail adresinize gelecek.(Bazen Junk’a düşebilir)

Şifrenizi girip, hemen ‘Hizmet Ekle’ tuşuna basarak siteye Hizmetinizi ekleyebilirsiniz. Hizmetiniz onaylanırsa da hemen yayına alınır ve böylece ek kazanç imkanı elde etmiş olursunuz.

 

ilginchizmetler.com Freelance iş imkanı bulacağınız en güzel ve iyi sitelerden biridir. Eğer ilginç bir hobiniz, mesleğiniz, uğraşınız varsa ilginchizmetler.com’a hemen freelance hizmetinizi ekleyip bunu ek kazanca çevirebilirsiniz.

Aşağıda aklınıza takılan tüm soruların da cevabını bulacaksınız. Eğer yinede aklınıza takılan bir soru olursa lütfen

iletisim@ilginchizmetler.com’a mail atın.

freelance iş ilanları

freelance iş

Freelance Nedir?

İnsanlar etraflarında sıkça freelance kelimesini duymaya başladı, ancak sürekli kafalarında sordukları soru freelance nedir, freelance ne demektir? Herkes bu kelimeyi kullansa da çoğu kişi tam anlamını bilmiyor. İşte cevabını aşağıda bulacaksınız.

Freelance türkçe olarak Serbest Zamanlı Çalışma demektir. Çalışacağınız saati ve zamana siz karar verirsiniz bu iş modelinde. İşte ilginchizmetler.com da bu iş modeli için en uygun sitelerden biridir.

Ancak ilginç hizmetlerin tek şartı verilecek hizmetin veya işin birazcık ilginç olmasıdır.

Örneğin freelance web tasarım da yapmak isteyebilirsiniz. Ancak freelance web tasarım yeterince ilginç sayılmaz. Freelance web tasarım yerine tasarımınızı koda döküyorum ya da sizin için tek sayfalık web sitesi yapıyorum gibi hizmetler daha uygun olacaktır.Freelancer Nedir?

Freelance çalışanlara freelancer nedir. ilginchizmetler.com da freelancerlar için son derece uygun bir websitesidir.

Siz de bu site üzerinden hizmetlerinizi duyurup freelance çalışma modelini benimseyip bir freelancer olabilirsiniz…

 

Hizmetim Satılırsa Parayı Nasıl Alacağım

Hizmetiniz satıldıktan sonra siz hizmeti teslim etmelisiniz. Hizmetinizi teslim ettikten 1 gün sonrada belirttiğiniz hesaba paranız gönderilmekte. Tabii ki hizmetiniz satılır satılmaz sizinle bir hesap numarası vermeniz için irtibata geçilecek.

Birden Fazla Hizmet Ekleyebilir Miyim?

Farklı konularda hizmet verebileceğinizi düşünüyorsanız sınırsız sayıda hizmeti siteye ekleyebilirsiniz. Bu konuda herhangi bir sınırlama ve sayı yoktur. Özellikle 2018 yılı için freelance iş bulmanızda çok kolaylaşıyor. Hemen ilginchizmetler.com’a Hizmet Ekleyebilirsiniz…

Freelance İş İlanları

Yazının başlığı freelance iş ilanları ancak düşünebilirsiniz hani nerede freelance iş ilanları diye. Ancak tüm yazı boyunca aslında anlatmak istediğimiz şey sizin aklınızda bir iş varsa veya ilginç bir uğraşınız varsa bunu ilginchizmetler.com a hemen eklemeniz.

Siteyi birazcık incelediğinizde zaten hemen göreceksiniz çok basit ama ilginç hizmetler var. Bu kadar küçük hizmetler bile sizin freelancer olmanızı sağlayacak. Örneğin Halı saha kalecisi de bir freelance hizmettir. Hangi günler maça geleceğinizi yazarsınız ve freelancer olarak çalışmaya başlarsınız. İşte freelance olmak bu kadar kolay.

Eğer hizmet ekleme konusunda sıkıntı yaşadıysanız ya da aklınıza takılan bir soru işareti varsa iletisim@ilginchizmetler.com a hemen mail atın ve tüm sorularınıza tüm samimiyetimizle cevap verelim.Önemli Not: Bazı insanlar freelance ı frelance şeklinde yazıyor. Bu yazıda da gördüğünüz gibi frelance şeklinde değil freelance şeklinde yazılıyor 🙂 Bunu söylememizin nedeni başkasından duymayın, bizden duyun 🙂

Freelance Siteleri

Freelance siteleri denildiğinde şüphesiz akla kariyer siteleri gelebilir ancak günümüzdek en önemli freelance sitelerinin başında ilginchizmetler.com geliyor. Neden derseniz? Çünkü hem hizmet eklemesi çok kolay hem ilginç bir konsepte sahip olduğu için birçok kişiye erişiyor hem de istediğiniz türden hizmeti bu siteye ekleyebiliyorsunuz (Yasal olmak kaydıyla tabii ki)

O yüzden yukarıdaki talimatları yerine getirip hızlıca ilginchizmetler.com a freelance iş ekleyebilirsiniz?

Freelance Grafik Tasarım?

ilginchizmetler.com elbette freelance grafik tasarımcılara da açık ancak tek bir isteği var, sadece broşür yaparım, kartvizit tasarlarım gibi hizmetler eklenmemesi lazım. Hizmete de birazcık yaratıcılık katılması gerekiyor. Bu takdirde elbette hizmetiniz aynı gün içinde onaylanacaktır.

Freelance Web Tasarım?

ilginchizmetler.com yukarıda belirtildiği gibi tüm meslek gruplarına açık klasik bir web tasarımdan ziyade, mobil tasarımlar ya da webin başka alanlarıyla ilgili ekleyeceğiniz hizmetlerin kabul edilmesi daha olası.

1
Kimler Neler Demiş?

avatar
0 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
Recent comment authors
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir