İlginç Hizmetler > Freelance İş > FREELANCE İŞ İMKANLARI
FREELANCE İŞ İMKANLARI

FREELANCE İŞ İMKANLARI

Freelance iş dünyasında son dönemlerde popüler olmaya başlayan kavramlardan biri. Gerek kurumsal iş dünyasındaki yoğun çalışma saatleri olsun gerek büyük şehirlerdeki trafik sorunları olsun freelance iş modelini ortaya çıkarmıştır.

freelance nedir

freelance iş ilanları

FREELANCE NEDİR

Freelance’in Türkçesi serbest zamanlı demektir. Yani size verilen bir işi istediğiniz zaman ve ortamda yapabilme imkanı sunan bir iş modelidir. Örneğin grafikersiniz ve sizden bir kitap kapağı tasarlamanız  ve bunu 3 gün içinde yapmaız istendi. Siz isterseniz bu kitap kapağı için 2 saat harcarsınız isterseniz 1 gün. Tamamen size kalmış. İsterseniz gece çalışırsınız isterseniz gündüz. Ayrıca bu işi yapmak için herhangi bir ofis ortamına da gitmenize gerek yok. Bu yüzden freelance çalışma modeli dünyada gün geçtikçe popüler olmaya başladı.

Freelance İş Modeli Kimler İçin Uygun?

Freelance iş modeli geleneksel işe sahip olmayan her meslek grubu için uygun aslında. Ayrıca üniversite öğrencileri için de çok uygun bir model. Üniversite öğrencileri hem ders çalışmak hem üniversiteye gitmek zorunda olduğu için işveren saatleri ile kendi saatlerini uyduramayabiliyor. Bu yüzden üniversite öğrencileri için güzel bir iş modeli freelance. Ayrıca part time iş aramak veya part time iş ilanlarına bakmak yerine freelance iş ilanlarına bakmak birçok kişi için daha faydalı olacaktır.  Freelance iş sitelerine kayıt olmak burada ilan vermek de iş arayanlar için iyi bir çözüm olacaktır. Şüphesiz son dönemlerde en çok dikkati çeken freelance iş sitesi de ilginchizmetler.com’dur.

İlginchizmetler.com Nedir?

ilginchizmetler.com ilginç hizmetler vermeyi amaçlayan ve bu yanında ilginç ücretsiz hizmetleri de bünyesinde barındıran bir oluşumdur. ilginchizmetler.com Türkiye’deki en ilginç hizmetleri bünyesinde barındırır  ve bu ilginçliklerin aslında hayatımızı güzelleştireceğini savunan bir oluşumdur.

part time iş

freelance iş

ilginchizmetler.com ve Freelance

ilginchizmetler.com son dönemlerde part time iş arayanların, freelance iş arayanların, ek iş arayanların ve iş arayan üniversitelilerin en çok tercih ettiği sitelerden biri oldu. Farklı bir hobiniz, farklı bir uğraşınız, farklı bir fikriniz veya ilginç bir mesleğiniz varsa ilginchizmetler.com a ücretsiz hizmet ekleyebilirsiniz. Sitenin nasıl çalıştığını ve hizmetinizi nasıl ekleyeceğinizi buradan öğrenebilrisiniz. Ayrıca aklınıza takılan bir soru olursa iletisim@ilginchizmetler.com dan veya Facebook adresimizden(buradan) bize mesaj atabilirsiniz.  Hizmetinizin hem ilginchizmetler.com da hem de ilginchizmetler.com un tüm sosyal medya kanallarında duyurusu da yapılmakta…

ilginchizmetler.com’a Nasıl Hizmetler Ekleyebilirim?

Aslında ilginchizmetler.com da bir sınır yok. Günümüzün ihtiyaçlarına cevap vereceğini düşündüğünüz her şey hizmet olarak eklenebilir. Bu tamamen sizin yaratıcılık ve hayal gücünüze kalmış bir konu. Örneğin insanların retweet alması veya sosyal medya kanallarında Beğeni alması bile önemli bir konu ve insanlar bunu imaj açısından çok önemsiyor. Buna yönelik bir hizmet bile satılabilir. Bu örnek çok küçük bir soruna bile cevap verilmesi gerektiğini gösteriyor aslında günümüzde.

 

 

 

 

 

 

 

 

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir