İlginç Hizmetler > Hakkımızda
Hakkımızda

İLGİNÇ HİZMETLER NEDİR?

İlginç hizmetler, günümüz sorunlarına çözümler üretecek hizmetleri bünyesinde barındıran bir websitesidir.  Kulağa farklı gelen, belki daha önce adı duyulmamış ya da ulaşması zor hizmetleri ilginchizmetler.com’da bulabilirsiniz. Site olarak amacımız, insanların günümüz ihtiyaçlarını anlayarak farklı hizmetler bulmaları ve bu hizmetler ile ilginchizmetler.com aracılığıyla insanlara ulaştırabilmelerini sağlamak en temel amacımız.

KİMLER İLGİNÇ HİZMETLER’DE HİZMET VEREBİLİR?

Faklı bir hobisi, mesleği ya da fikri olan herkes İlginç Hizmetler’e hizmet ekleyebilir. Hizmetin sitede yayınlanması için en önemli kriter, hizmetin güzelce anlatılması ve bu hizmet ile ilgili tecrübelerinden bahsetmesi gerekir.Her hizmet başvurusu detaylı incelenir, eksikleri varsa hizmet veren ile paylaşır. Eksikler düzeltildiğinde hizmet sitede yayınlanır.

İLGİNÇ HİZMETLER NASIL ÇALIŞIR

Hizmet Veren İçin: Hizmet veren siteye hizmetini ekledikten sonra hizmeti detaylı incelenir, onaylanırsa hizmeti yayına girer. Hizmeti satın alındığında hizmet ücreti önce site yönetiminde kalır eğer hizmet başarıyla tamamlanırsa hizmet ücreti hizmet verenin hesabına yatırılır.

Hizmet Alan İçin: Hizmet alan, satın almak istediği hizmeti gördükten sonra kafasına takılan sorular varsa hizmet verene mesaj atarak sorusunu sorabilir. Hizmet satın alındıktan sonra, hizmet verenin hizmeti tamamlaması beklenir.  Hizmet tamamlanmaz ya da hizmet kriterleri yerine tam getirilmezse hizmet alanın parası geri verilir.