İlginç Hizmetler > Röportaj > İLGİNÇ HİZMETLER NASIL KURULDU – RÖPORTAJ
İLGİNÇ HİZMETLER NASIL KURULDU – RÖPORTAJ

İLGİNÇ HİZMETLER NEDİR?

Son dönemlerde adını sıkça duymaya başladığınız ilginç hizmetlerin serüvenini sizinle paylaşmak istiyoruz. İlginç Hizmetler Nasıl ortaya çıktı, neyi amaçlıyor ve hedefi neler bu yazı da bunlarla ilgili tüm sorulara yanıt alacaksınız….

Bu yazımızda ilginchizmetler.com’un kurucusu Burak Karadaş ile röportajımızı yayınlıyoruz.ilginchizmetler.com’u kurmak nasıl aklınıza geldi?

Aslında bir gün Starbuck’sta oturup kahvemi içerken telefondan Business insider’ı okuyordum ve orada karşıma sadece sarılma hizmeti veren bir bayanın tuhaf hikayesinin haberi çıktı. Ben de bu tarz ilginç hizmetlerin neden tek bir çatı altında toplanamayacağını düşündüm ve bu siteyi hemen kurma kararı aldım. Tabii ki bu tarz hizmetler toplumumuz için yabancı olabilir ama bizim kendi kültürümüzde de birbirinden farklı hizmetler var. Örneğin Dert Dinleyici, Halı Saha Kalecisi bunlar hem çok sevilen hem de ilginç hizmetler.

popüler siteler

popüler meslekler

ilginchizmetler.com’daki ilk hizmet hangisiydi?

Siteye ilk kayıt olan hizmet günaydın mesajı atmaktı. (Hizmete buradan ulaşabilirsiniz) Yani sabahları size günaydın mesajı atıyor ve siz de günü mutlu başlıyorsunuz. Bence gayet yaratıcı ve daha sonra da ‘Düğünlerinize Kalabalık Gözükmesi İçin Gelirim’ (Burada) hizmeti eklendi. Bu da türk toplumunun ihtiyaçlarına cevap veren ilginç bir hizmet bence.

ilginchizmetler.com’daki en çok rağbet gören hizmet ne?

Şu ana kadar en çok rağbet gören hizmet Birebir Excel Dersleri, İş Buldurucu ve Halı Saha Kalecisi. Özellikle halı sahada iyi bir kaleci bulmak çok zor olabiliyor. E iş buldurucu hizmetini bizzat ben veriyorum ve 2 kişiyi iş sahibi yaptım. Çok vakit bulamadığımdan çok ilgilenemiyorum.

ilginchizmetler.com’daki ücretsiz hizmetler fikri nasıl çıktı?

ilginchizmetler.com kuruluş amacı itibariyle insanların faydasına işler yapmayı benimseyen bir websitesi. Bu yüzden ücretsiz hizmetlerin sayısını arttırmaya çalışıyoruz. Bu linkten ücretsiz hizmetlere ulaşabilirsiniz.

ilginchizmetler.com’daki ücretsiz etkinlikler fikri de aynı motivasyonla mı çıktı?

Aslında doğruyu söylemek gerekirse etkinlikler hem ilginchizmetler.com u dışarıya tanıtmak hem de entellektüel insanları bir araya getirmek üzere yapıldı. Ücretsiz etkinliklerin ilki geçen hafta yapıldı ve çok sevildi. O yüzden bu yıl bol bol ücretsiz etkinlik yapmayı planlıyoruz. Umarım her sene yaparız. 

 

1
Kimler Neler Demiş?

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
ilginchizmetler Recent comment authors
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
ilginchizmetler
Üye
ilginchizmetler

güzel bir yazı