İlginç Hizmetler > Nasıl Çalışır

İLGİNÇ HİZMETLER NEDİR?

İlginç hizmetler, günümüz sorunlarına çözümler üretecek hizmetleri bünyesinde barındıran bir websitesidir.  Kulağa farklı gelen, belki daha önce adı duyulmamış ya da ulaşması zor hizmetleri ilginchizmetler.com’da bulabilirsiniz. Site olarak amacımız, insanların günümüz ihtiyaçlarını anlayarak farklı hizmetler bulmaları ve bu hizmetler ile ilginchizmetler.com aracılığıyla insanlara ulaştırabilmelerini sağlamak en temel amacımız. Ayrıca ilginchizmetler.com hiçbir şekilde satılan hizmetlerden komisyon almaz ya da kesinti yapmaz…NASIL ÜYE OLUNUR

Eğer Facebook adresiniz varsa ‘Login In’ Kısmından direk Facebook ile Oturum açıp, hemen hizmet ekleyebilirsiniz. Login Kısmına da Mobil’den Mavi İkona tıklayarak ulaşabilirsiniz.  Web’de ise Sağ üst köşede görebilirsiniz…

 

Eğer Facebook’unuz yoksa Üye Ol kısmından e-mail adresi yazıp, şifrenizi e-mail adresinde bulabilirsiniz.(Bazen Junk’a / Gereksiz E Posta’ya düşebilir)

KİMLER İLGİNÇ HİZMETLER’DE HİZMET VEREBİLİR?

Faklı bir hobisi, mesleği ya da fikri olan herkes İlginç Hizmetler’e hizmet ekleyebilir. Hizmetin sitede yayınlanması için en önemli kriter, hizmetin güzelce anlatılması ve bu hizmet ile ilgili tecrübelerinden bahsetmesi gerekir.Her hizmet başvurusu detaylı incelenir, eksikleri varsa hizmet veren ile paylaşır. Eksikler düzeltildiğinde hizmet sitede yayınlanır.

İLGİNÇ HİZMETLER NASIL ÇALIŞIR

Hizmet Veren İçin: Hizmet veren siteye hizmetini ekledikten sonra hizmeti detaylı incelenir, onaylanırsa hizmeti yayına girer. Hizmeti satın alındığında hizmet ücreti önce site yönetiminde kalır eğer hizmet başarıyla tamamlanırsa hizmet ücreti hizmet verenin hesabına yatırılır.

Hizmet Alan İçin: Hizmet alan, satın almak istediği hizmeti gördükten sonra kafasına takılan sorular varsa hizmet verene mesaj atarak sorusunu sorabilir. Hizmet satın alındıktan sonra, hizmet verenin hizmeti tamamlaması beklenir.  Hizmet tamamlanmaz ya da hizmet kriterleri yerine tam getirilmezse hizmet alanın parası geri verilir.

NASIL HİZMET VEREBİLİRİM

ilginchizmetler.com’da hizmet verebilmek için öncellikle siteye üye olmanız gerekiyor. Üye olduktan sonra da oturumunuzu açmanız gerekiyor. Yani Log In Olmanız Gerekiyor. Site yönetimi olarak tavsiyemiz Facebook ile Log In olup, Facebook İle Üye olmanız. Çünkü Facebook süreci çok kolaylaştırıyor. Peki Oturumu Açtıktan Sonra Nasıl Hizmet Ekleyebilirsiniz.

MOBİL İÇİN

1.ADIM

Kırmızı Yuvarlak ile gösterilen ikona tıklayın.

2.ADIM

Çıkan menüde Hizmet Ekle butonuna basın.

3.ADIM

Açılan formu eksiksiz doldurun. Formu doldurduktan sonra ilan onay için gönderilecek ve onaylanması durumunda 24 saat içinde yayına alınacak.

 

Eğer Laptop veya desktoplarınızdan hizmet eklemek isterseniz. Yine Log In olduktan sonra Sağ üst köşedeki Hizmet Ekle Butonuna basıp hizmet ekleyebilirsiniz.