İlginç Hizmetler > Part Time İş > PART TİME İŞ İLANLARI
PART TİME İŞ İLANLARI

PART TİME İŞ İLANLARI

Part Time iş çalışma saatlerini kurumla beraber karar vereceğin bir iş modelidir. Verilen işi kurumla beraber ortak belirleyeceğiniz saatte ve yerde yapabilirsiniz part time çalışma modelinde. Ek kazanç isteyenler için güzel bir modeldir. Buradan gelecek para sizin için ek bir gelir olur. ilginchizmetler.com da size uygun ek gelir imkanı yaratan bir websitedir. Yazımızın devamında daha da açıklayıcı bulacaksınız neden part time iş ilanları için ilginchizmetler.com u önerdiğimizi.Özellikle insanlar istanbul’da part time iş ilanları sıkça arıyor.  Ya da diğer büyük şehirlerde de aynı şekilde sıkça part time iş ilanları aranıyor. Özellikle Üniversite öğrencileri part time iş ilanlarına sıkça bakıyor ve part time buldukları herhangi bir işte çalışmak istiyorlar. Çünkü büyük şehirlerde artık ek kazanç veya bir kazanç kapısı olmadan yaşamak imkansız hale geldi. İşte burada bizim bir teklifimiz var.

Eğer gerçekten çalışmak için vaktin varsa ve part time iş de arıyorsan ilginchizmetler.com u neden düşünmeyesin?

İlginchizmetler.com & Part Time İş İmkanları

part time

part time iş istanbul

 

Aslında doğruyu söylemek gerekirse ilginchizmetler.com şu an için part time iş modeli ile çalışmıyor. Ancak ilginchizmetler.com ile de part time iş ilanlarının size sağlayacağı olanaklardan faydalanabilirsiniz. Nedir bu olanak, para kazanmak.

ilginchizmetler.com a ekleyeceğiniz bir hizmet ile yaptığınız işi binlerce insana duyuracaksınız ve çalışma zamanını da siz seçeceksiniz. Herhangi bir kaybınız yok. Siteyi incelediyseniz birbirinden farklı birçok iş ve meslekten kişiler var. Örneğin Halı Saha Kalecisi, Su Altı fotoğrafçısı gibi kişiler. Bu kişiler çalışma zamanını kendi belirleyip ona göre hizmetlerinin duyurusunu yapıyorlar. Elbette bazı hizmetler satılıyor bazısı satılmıyor. Ancak satılmayanların hiçbir kaybı olmuyor 🙂

Yakın bir dönemde ilginchizmetler.com da bünyesinde part time fırsatlar sunmayı planlıyor ancak bu zamana kadar freelance iş imkanlarından yararlanabilirsiniz 🙂

Part Time İş & Freelance İş

ilginchizmetler.com aslında freelance iş imkanı sunan bir site ancak sizin buraya eklediğiniz bir hizmet sizin part time veya full time işinizi etkilemez.  Hobinizi veya uğraşınızı kitlelere duyurabilir ya da ek kazanç elde edebilirsiniz.

Nasıl Hizmetler Eklenebilir?

İlginç olacağını düşündüğünüz her hizmeti ilginchizmetler.com’a ekleyebilirsiniz. Sitedeki hizmetlere de dikkat ettiğinizde küçük ama ilgi çekici bir şey bile satılabilir. Günümüz toplumunun ihtiyaçlarına seslenmesi yeterli hizmetinizin.Nasıl Hizmet Ekleyebilirim?

ilginchizmetler.com’a hizmet eklemekte son derece basit. Öncellikle Facebook’nuz varsa Direk Login Kısmından Facebook İle Oturum Aç’a basarak siteye Giriş Yapabilirsiniz. Eğer Facebook’unuz yoksa Üye Ol Kısmından mail adresinizi vererek siteye üye olabilirsiniz. Şifreniz 5 dakika içinde mail adresinize gelecek.(Bazen Junk’a düşebilir)

Şifrenizi girip, hemen ‘Hizmet Ekle’ tuşuna basarak siteye Hizmetinizi ekleyebilirsiniz. Hizmetiniz onaylanırsa da hemen yayına alınır ve böylece ek kazanç imkanı elde etmiş olursunuz.

Hizmetim Satılırsa Parayı Nasıl Alacağım

Hizmetiniz satıldıktan sonra siz hizmeti teslim etmelisiniz. Hizmetinizi teslim ettikten 1 gün sonrada belirttiğiniz hesaba paranız gönderilmekte. Tabii ki hizmetiniz satılır satılmaz sizinle bir hesap numarası vermeniz için irtibata geçilecek.

Birden Fazla Hizmet Ekleyebilir Miyim?

Farklı konularda hizmet verebileceğinizi düşünüyorsanız sınırsız sayıda hizmeti siteye ekleyebilirsiniz. Bu konuda herhangi bir sınırlama ve sayı yoktur. 

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir