İlginç Hizmetler > üniversite öğrencisi iş ilanları > ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ İŞ İLANLARI
ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ İŞ İLANLARI

ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ İŞ İLANLARI

Üniversiteli öğrencisi iseniz ve artık sürekli google’a üniversite öğrencisi iş ilanları diye aratmaktan sıkıldıysanız veya sürekli kariyer sitelerinde kendinize göre bir iş aramaktan yorulduysanız hem de bulamamaktan sıkıldıysanız sizi temmin ederiz doğru yerdesiniz…ilginchizmetler.com freelance iş imkanları ile üniversite öğrencileri için çok cazip bir model sunuyor: Freelance iş modeli. Freelance iş çalışma saatini ve ücreti kendinizin belirlediği bir çalışma modelidir.

Hem üniversiteye gidip hem de kendinize ek iş imkanı yaratabilirsiniz. Tabii ki bu sizin yaratıcılığınıza kalmış. Aşağıda detayları bulabilirsiniz…ilginchizmetler.com’da nasıl iş sahibi olursunuz?

üniversite öğrencileri

üniversite öğrencisi iş

Siteyi incelediğinizde göreceksiniz ki çok ufak ve küçük bir hizmet dahi hem satılabiliyor hem de insanların ilgisini çekebiliyor. Bu yüzden sadece ilginç bir fikrinizin veya hizmetinizin olması size ek kazanç yaratabilecek.

İlginchizmetler.com Neden Üniversite Öğrencileri İçin Avantajlı?

Para kazanmak isterken derslerinizden de olmak istemeyebilirsiniz, ve her gün okula gitme zorunluluğunuz olabilir. Bu gibi durumda part time iş modeli sizin için uygun olmayacaktır. Full time seçeneği zaten doğuştan elendiği için geriye kalıyor tek bir seçenek o da freelance. Freelance siteler içinde de en güzel ve gelecek vadeden sitelerden biri ilginchizmetler.com’dur. ilginchizmetler.com’a ekleyeceğiniz ilginç bir ilan ile hizmetinizi insanlara duyurabilirsiniz. Siteyi incelediğinizde onlarca hizmet göreceksiniz.

 

Peki ilginchizmetler.com’a nasıl hizmet eklenir?

Bu sorunun cevabını ve güvenirlik ile ilgili konuda aklınızda soru işareti kalmaması için bu yazıyı okumanızı tavsiye ederiz. Ya da ana sayfadan ‘Nasıl Çalışır’ kısmını okumanızı tavsiye ederiz. Bu şekilde kafanızda hiçbir soru işareti kalmayacak. Kaldıysa da tüm sorularınız için iletisim@ilginchizmetler.com’a mail atabilirsiniz…

Üniversite Öğrencileri ilginchizmetler.com’a nasıl hizmetler eklemeli?

Yukarıda da bahsedildiği gibi istediğiniz tarzda hizmetleri ilginchizmetler.com’a ekleyebilirsiniz. Sadece satılacağını düşündüğünüz, gerçekten ufak ama ilgi çekici olduğunu düşündüğünüz her türlü hizmet ilginchizmetler.com da yayınlanır hatta ücretsiz ön plana çıkarılır. Tamamen sizin farklı ve ilginç bir hizmet eklemeniz ile ilgili. Belki bir enstrüman çalıyorsunuz belki farklı bir el işi uğraşınız var belkide aklınıza harika bir fikir geldi bunların hepsi hem satılabilecek hizmetler hem de ek kazanç yaratabileceğiniz fikirler.  Bu tarz basit fikirler size ek kazanç sağlayacaktır.

 Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir